Červenec 2008

Purple Elephant

12. července 2008 v 22:55 Design
Komentář : nojo.. narozky byly supec,ale teď už je 12.,takže se musíme rozloučit s narozkovým errorem a přivítat slůňátko! není zrovna tak originální,ale je roztomilejší ;) mno posuďte sami!
Náhled ↓

1.Blendy

8. července 2008 v 9:03
Komentář : jéjéj už mám ty narozky!! hurááá! tak jsem si aspoň udělala nějaké blendíky! :-*S Riri,Av a Amy ;) mě se nejvíc líbí... hm.. asi Avril.. Amy mám moc rozmazanou a Riri je moc jednoduchá.. ale líbí se mi všecky ;) tak komentujte jakkoliv,moji Happy náladu mi nikdo nezkazí!
P.S. > jsem si dala statistiku... přes 5300?? to byl za ten minulej rok?? čumím!
Počet : 3
Rihanna:
Avril Lavigne :
Amy Lee :

jen 1 den!!!!

7. července 2008 v 11:01 Keci
Ahojky!
vracím se z prahy - no ok, byla jsem tam jen 2. - 4. července,ale pak jsem nemohla na comp.... :( aach jo já se těším na zejtřek, to je totiž den, kdy mám narozky! A taky den.kdy má Avril koncík v ČR i když nevím,jestli ho bude mít,ptz nemůže mluvit = zpívat,tak odložila pár koncíků... no doufám že né i ten v ČR,ale mě to může být šumafuk,ptz nemám ani lístky :D :D dneska je šťastný den - 7.7. = 2 sedmičky za sebou a zítřek bude NEJŠŤASTNĚJŠÍ!! od ségry prý dostanu předplatné BRAVA na rok - docela drahé,s Magdou jsem dala Martě předplatné BRAVA na půl roku,které stálo 250 bo tak nějak,takže na rok to je asi 500 :-P tý jo já umím počítat - a to jsem dostala troju z máti :D a od rodičů MOBÍLEK,nokia 5310 "xpresák" !! se divím,že mi ho chtěj dát za to hnusný výzo,ale co :D :D jééé ať už je ten zejtřek!!!
P.S. > tak vyrobila jsem blend avril,aby se neřeklo,že nejsem fanda! :D není zrovna nej,ale dala jsem si s tím práci,i když ten blend na to nevypadá :D ale stejnak jsou nej EVANESCENCE, i když se brzy rozpadnou a mají jen 3 členy :(((